Współpraca motorem Częstochowy

2018-09-09 17:26:52

 

Profesjonalizm funkcjonowania władzy uchwałodawczej, czyli radnych, oceniam poprzez ich umiejętność współpracy. Współpracy przy wyznaczaniu kierunków rozwoju miasta, ich realizacji i trosce o panujące w nim wartości.

Kampania wyborcza dla radnych i kandydatów, to dobry moment na przedstawienie swoich dokonań i złożenie deklaracji na przyszłą kadencję.

 

We wszystkich projektach miejskich współpracowałem z szacunkiem do Państwa. Różnorodność środowisk dodawała mi motywacji i pomagała w dążeniu do rozwoju naszego miasta.

 

Nie jesteśmy w stanie realizować wszystkich swoich ambicji w pojedynkę – na swojej drodze potrzebujemy odnaleźć ludzi, którzy będą szczerze zabiegać o nasze interesy, mają wolną przestrzeń i potrafią współpracować.

 

Jestem godnym zaufania aktywistą, na rzecz Częstochowy bezpiecznej, otwartej na innowacyjne i śmiałe pomysły. Wierze, że te kierunki napędzają nasze miasto. Dlatego moim hasłem w tegorocznych wyborach jest "Współpraca motorem Częstochowy".

 

photocredist tumblr