CREDO

 

Jako 13 latek zacząłem uprawiać kickboxing. Po pięciu latach ciężkiej pracy wywalczyłem tytuł Mistrza Europy. Później byłem sędzią. Następnie trenerem. A teraz prowadzę klub „Quick Shot Kickboxing”.

 

Wchodzę w skład Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu. Wprowadziliśmy kickboxing do grupy sportów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Teraz zabiegamy o wejście do programu Igrzysk Olimpijskich.

 

Jestem bezpartyjnym radnym miasta Częstochowa. Przewodniczę Komisji Sportu i Turystyki. Na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży przeznaczyliśmy rekordową w historii naszego miasta kwotę tj. 4 mln złotych. Owocuje to wieloma sukcesami naszej młodzieży.

 

Sport nauczył mnie konsekwencji i współpracy. Chcę wykorzystać te atrybuty w zbliżających się wyborach i w związku z tym kandydował będę z okręgu Raków, Wrzosowiak, Ostatni Grosz. Będziecie Państwo mogli oddać na mnie swój głos na liście Koalicji Obywatelskiej.

 

Z początkiem przyszłej kadencji usprawnię organizowane dla Państwa spotkania w charakterze radnego.

 

Przemienię historyczny dla Częstochowy i Polski budynek „Dom Księcia” w elegancki obiekt.

 

Rozpocznę promowanie miasta poprzez sporty walki. Pomoże mi w tym złożony wniosek do budżetu obywatelskiego, mający również na celu rozwój i poprawę zdrowia młodzieży.